נורטון אנטי וירוס מחיר

נורטון אנטי וירוס סקירה ומחירים

מחירים מעודכנים ל-2020 לרכישה ישירה מנורטון ללא מתווכים ובמחיר הזול ביותר ברשת:

32.99$ לשנה. כ-9 ש"ח לחודש. לפרטים נוספים מהאתר של נורטון ואפשרות רכישה במחיר המוזל ישירות מנורטון לחץ כאן 

 

 

מחירים במדינותNorton, מיוצר על ידי סימנטק, הוא אחד השמות המוכרים ביותר באבטחת אינטרנט צרכנית ותוכנת אנטי-וירוס.
נורטון, שנוסדה בשנת 1982 ומטהה בטמפה, אריזונה, מעסיקה יותר מ-12,000 עובדים ומעסיקה יותר מ-50 מיליון לקוחות ברחבי העולם.

נורטון יתרונות וחסרונות
יתרונות:
• VPN כלול בכל החבילות
• הגנת גניבת זהות LifeLock הכלולה בכל חבילות האנטי-וירוס multidevice
• תכונת SafeCam מגנה על מצלמות רשת מחשב מפני פריצה
• כל הרמות תומכות ב- Windows, macOS, iOS ו- Android
• כל הרמות כוללות אחסון בענן

חסרונות:

• הנחות ראשוניות עמוקות משמעותן מחירי חידוש גבוהים יחסית
• רק חבילת Ultimate Plus $350 לשנה מכסה 10 מכשירים

 

איזו תוכנת אנטי-וירוס Norton מציעה?

נורטון מציעה חמש חבילות עיקריות להגנה מפני אנטי-וירוס/גניבת זהות:
Norton 360 רגיל ($39.99 עבור השנה הראשונה ו $79.99 לאחר מכן): הוא רישיון משתמש יחיד / מכשיר יחיד עבור Windows, macOS, אפל iOS, או אנדרואיד. התכונות כוללות הגנות אופייניות מפני תוכנות ריגול, וירוסים, תוכנות זדוניות ותוכנות כופר, וכן רשת וירטואלית פרטית (VPN),חומת אש, מנהל סיסמאות, הגנת מצלמת אינטרנט SafeCam, ניטור אינטרנט כהה ואחסון מקוון של 10 GB בענן.
Norton 360 Deluxe ($49.99/$99.99): מכסה חמישה מכשירים בהם פועל Windows, macOS, Android ו- iOS. הוא כולל את כל התכונות ב-Norton 360 Standard, במחיר בתוספת אחסון נוסף בענן עד 50 GB ובקרת הורים.
Norton 360 עם LifeLock Select ($99.99/$149.99): מכסה חמישה מכשירים בהם פועל Windows, macOS, Android ו- iOS. הוא כולל הכל בחבילת Deluxe, מגביר את שטח האחסון בענן ל- 100 GB, ומוסיף התראת זהות LifeLock, שכללה הגנות נוספות על גניבת זהות כמו ניטור אשראי, והחזר של עד 100,000 דולר בהפסדים כספיים הקשורים לגניבת זהות.
Norton 360 עם יתרון LifeLock ($199.99/$249.99): מכסה עד 10 מכשירים בהם פועל Windows, macOS, Android ו- iOS, מגביר את אחסון הענן ל- 250 GB, ומספק החזר גבוה יותר של גניבת זהות, ומוסיף התראות על פעילות בנק וכרטיס אשראי, ניטור זהויות פיקטיבי, סריקה של רשומות בית משפט.
Norton 360 עם LifeLock Ultimate Plus ($299.99/$349.99) מכסה מספר בלתי מוגבל של מכשירים בהם פועל Windows, macOS, Android ו- iOS, מגביר את אחסון הענן ל- 500 GB, מספק החזר גניבה נוסף ומוסיף 401(k) והתראות פעילות השקעה וניטור כותרת הבית.
בנוסף, Norton מציעה אבטחה אולטרה ($29.99/$119.99) עבור מחשבי משחקים Acer ו- MSI. Norton Security Ultra מכסה מספר בלתי מוגבל של מכשירים ופועל ב- Windows, macOS, Android ו- iOS. הוא מספק גם VPN, ניטור אינטרנט כהה, ו 25 GB של אחסון בענן. זהו למעשה נורטון אנטי וןירוס מחיר.
Norton מוכרת גם אנטי וירוס פלוס ($19.99/$59.99), המספק הגנת אנטי-וירוס, מנהל סיסמאות, חומת אש, ו 2 GB של אחסון בענן, אבל אין VPN או הגנה מפני גניבת זהות.

 

כמה עולה תוכנת האנטי-וירוס של Norton ומה הוא בעצם המחיר?

לנורטון אנטי וירוס מחיר מיוחד. כוללת חמש חבילות עיקריות להגנה מפני אנטי-וירוס/גניבת זהות, החל מ-Norton 360 Standard ($32.99 לשנה הראשונה ו-79.99 דולר לאחר מכן) ל-Norton 360 עם LifeLock Ultimate Plus ($299.99/$349.99). אם אתה רק רוצה הגנת אנטי וירוס, יש Norton Antivirus Plus עבור $19.99/$59.99.
Norton Security Ultra היא תוכנת האנטי-וירוס המותקנה מראש של החברה שנמצאה במחשבי Acer ובמחשבי משחקים של MSI. שלא כמו רוב החבילות הסטנדרטיות של Norton, Ultra מכסה התקנים ללא הגבלה ומערכות הפעלה מרובות. הוא כולל גם VPN, ניטור אינטרנט כהה, ו- 25 GB של אחסון בענן. אבטחה Ultra עולה $29.99 עבור השנה הראשונה בתשלום – מה שאומר שאתה בעצם מקבל שנתיים של הגנה עבור $29.99 – ו $119.99 בשנה לאחר מכן.

 

האם תוכנת האנטי-וירוס של Norton טובה?

נורטון אנטי וירוס הוא טוב ועשה טוב ברייטינג שלנו. לנורטון יש שני יתרונות עיקריים על פני רבים ממתחרותיה. ראשית, יש הגנה מפני גניבת זהות של LifeLock. למרות שאתה יכול לקבל שירות נפרד הגנה מפני גניבת זהות, ההתלסות שלו עם תוכנת anitvirus שלך היא נוחה. LifeLock בדרך כלל להוסיף $30 כדי $50 בשנה למחיר של מנוי, שהוא יותר ממתחרים רבים גובים עבור תוכנת אנטי וירוס בלבד. שנית, Norton כוללת גם VPN, מנהל סיסמאות ואחסון בענן מ- 10 עד 500 GB עם כל חבילות האנטי-וירוס שלה, בעוד מתחרים רבים מציעים אותם רק בנקודות מחיר גבוהות יותר.

 

האם תוכנת האנטי-וירוס של Norton בטוחה?

האנטי וירוס של Norton ביחס למחיר בטוח במיוחד. כל רמה של תוכנת האנטי-וירוס של Norton כוללת קבוצה מקיפה של תכונות:
• הגנות מפני תוכנות ריגול, וירוסים, תוכנות זדוניות ותוכנות כופר
• Vpn
• חומת אש
• גיבוי ענן של 10 עד 500 GB
• מנהל הסיסמאות
• הגנה מפני מצלמת אינטרנט
• ניטור אינטרנט כהה
Norton אינה מפרטת הגנות ספציפיות לפעילות המתמקדות בדואר אלקטרוני, דיוג, דואר זבל וגלישה באינטרנט. מה שאתה מקבל עם Norton ייתכן שלא עם ספקי אנטי-וירוס אחרים הם גיבוי ענן, מנהל סיסמאות ו- VPN.
אם יש לך מחשב Acer עם Norton Security Ultra מותקן מראש ומעדיף להשתמש בתוכנת אנטי-וירוס אחרת, הגישה הבטוחה ביותר היא להתקין גירסה חדשה של Windows 10 במחשב שלך. כך יהיה לנקות את כל "bloatware," לעתים קרובות מיותרים ועלולים להיות מסוכנים Windows 10 הרחבות כי חברות לשלם יצרני מחשבים כדי טרום התקנה. התקנת גירסה נקייה ונסימה של Windows 10 יכולה להיעשות על-ידי ניווט אל התחל > הגדרות > עדכון ואבטחה > שחזור > אפשרויות שחזור נוספות ("למד כיצד להתחיל מחדש עם התקנה נקייה של Windows").

 

כל כמה זמן תוכנת האנטי-וירוס של Norton מתעדכנת?

כמו כל הספקים, Norton מעדכנת את הגדרות הווירוסים שלה מספר פעמים ביום, לחלוטין ברקע ומחוץ לטווח הראייה לצרכן. Norton אומר שהוא בדרך כלל מעדכן הגדרות וירוסים שלוש פעמים ביום, ולעתים קרובות יותר בתגובה לאיומים המתעוררים. Norton, כמו כל ספקי תוכנות האנטי-וירוס האחרים, מאפשרת למשתמשים לבצע בדיקות עדכון לפי דרישה. כמו גם עם ספקים אחרים, Norton תתריע בפניך לפני שפג תוקפו של הרשיון השנתי שלך עם מספיק זמן לחידוש. לכן המחיר של נורטון אנטי וירוס אטקרטיבי במיוחד.

 

כיצד ניתן להפוך את תוכנת האנטי-וירוס של Norton ללא זמינה?

ניתן להפוך את אבטחת Norton למרות הנורטון אנטי וירוס מחיר ללא זמינה למשך זמן שצוין על-ידי תהליך בן שלושה שלמות זה:
1. באזור ההודעות בשורת המשימות, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל Norton ולאחר מכן לחץ על "הפוך הגנה אוטומטית ללא זמינה".
2. בחלון "בקשת אבטחה", ברשימה הנפתחת "בחר את המשך", בחר את משך הזמן שעבורו ברצונך לבטל את Norton.
3. לחץ על "אישור".
כדי להסיר את ההתקנה של Norton Security Ultra, עדיף להתקין מחדש את Windows 10. נווט אל התחל > הגדרות > עדכון ואבטחה > שחזור > אפשרויות שחזור נוספות ("למד כיצד להתחיל מחדש עם התקנה נקייה של Windows").

 

כיצד ניתן להסיר את ההתקנה של תוכנת האנטי-וירוס של Norton?

ניתן להסיר את התקנת האבטחה של Norton – וצריך להיות אם תחליט להתקין תוכנת אנטי-וירוס שונה – באמצעות הפונקציה הוספה או הסרה של Windows בלוח הבקרה של Windows, בדיוק כפי שתסיר את התקנתה של כל תוכנית אחרת.

 

תפריט נגישות