נורטון אנטי וירוס – סקירה

Norton נורטון פתרונות אנטי-וירוס סקירה מלאה 2024

ותיקי אבטחה מקוונים בטוחים במתן אבטחה ברמה העליונה

פסק הדין שלנו

Norton AntiVirus הוא אוסף מצוין של פתרונות לתקציבים שונים ורמות שונות של צרכי אבטחה, החל מהגנה בסיסית עם כמה כלים מתקדמים ועד למערכת הגנה אולטימטיבית עם טונות של תכונות יוצאות מן הכלל, ביטוח גניבת זהות מלא ומומחים ייעודיים לשיקום זהויות.

יתרונות
• לא מפעיל לחץ על המשאבים שלך
• ארוז בהשתתפות
• רוב הגירסאות כוללות VPN
• יכולות הגנה מעולות

חסרונות
• אין נורטון אנטי וירוס חינם

Norton 2020 AntiVirus היא ותיקה בתעשיית האבטחה המקוונת, ומגנה על המכשירים שלנו באמצעות תוכנות רבות עוצמה מאז 1991. הפתרונות הנוכחיים שלה כוללים את AntiVirus Plus, 360 Standard, 360 Deluxe ו-360 עם LifeLock.

נורטון אנטי וירוס פלוס

מוצר AntiVirus Plus ברמה הישומה של נורטון כולל הגנה רבת עוצמה נגד אנטי-וירוס ותוכנות כופר, הגנה מפני אתרי אינטרנט מסוכנים, חומת אש חכמה, כלי שיפור ביצועים בסיסיים וגיבוי בענן המוגבל ל- 2GB.
אחת האפשרויות השימושיות ביותר שלה עד כה היא Startup Manager המודיע לך על רמת השימוש במשאבים על-ידי התוכניות המושקות עם הפעלת המערכת. מי המודאג מצריכת המשאבים על ידי הפתרון עצמו יכול לנשום בקלות – AntiVirus Plus אינו משפיע על ביצועי המערכת בכבדות וזה לא מפעיל כל התקנות ותהליכי רקע מיותרים.
קיימות אפשרויות סריקה מרובות זמינות – סריקה מהירה, סריקת מערכת מלאה וסוגי סריקה מותאמים אישית שתוכל ליצור בעצמך ולשמור לשימוש עתידי. מחק החשמל הוא כלי זיהוי ותיקון מתקדם הניתן שימושי כאשר המכשיר נחשף לאיום שקשה במיוחד להיפטר ממנו.
Norton Insight נמצאת שם כדי לנתח את הקבצים שלך ולתת לך מידע על רמת האמון שלהם, ההשפעה על המערכת שלך ופרטים נוספים המסופקים על-ידי נוענים אחרים כדי שתוכל להחליט אם אתה חושב שזה חכם לשמור אותם.
סוויטה זו זמינה עבור Mac ו- Windows ותותקן במכשיר יחיד, כאשר התמחור ברישיון לשנה אחת נקבע על $14.99 לתקופה הראשונה, רק כדי לחדש ב-$59.99 לאחר סיום תקופה זו. אין ניסיון חינם, אבל יש 60 יום כסף בחזרה ערבות אם אתה בסופו של דבר מאוכזב עם המוצר ורוצה החזר.

Norton 360 Standard

עבור אלה הזקוקים למערכת הגנה מתקדמת יותר ממה שיש ל-AntiVirus Plus להציע, Norton 360 Standard עשוי להוכיח מספיק. הוא מוסיף תכונות נוספות ומרחיב את ההגנה למכשירי iOS ו-Android, בנוסף ל-Mac ו-Windows, אם כי עדיין עבור מכשיר אחד בלבד.
תכונות נוספות כוללות את הגנת מצלמת האינטרנט SafeCam, גישה בלתי מוגבלת מלאה של Norton Secure Connect VPN, כמו גם גיבוי ענן מורחב עד 10GB. משתמשים בארה"ב ייהנו מהתכונה ניטור אינטרנט כהה אשר סורק את הפינות העמוקות ביותר של האינטרנט ומתריע למשתמש אם כתובת הדוא"ל שלהם דלף ולשים למכירה.
תקבל גם מסנן דואר זבל מסוגל, בעוד שהאפליקציות למכשירים ניידים של Norton 360 Standard מוסיפות ערימה של תכונות משלהן. לדוגמה, משתמשי אנדרואיד מסופקים עם אוטומטי לפי דרישה סריקה פילוח תוכנות זדוניות עוד לפני שהוא משיקה, כמו גם מידע על סיכוני הפרטיות של אפליקציות, מודעות בתוך האפליקציה, שימוש בסוללה / נתונים, וכן הלאה, לפני התקנת האפליקציות באמצעות Google Play.
משתמשי אנדרואיד מקבלים גם מידע על אפליקציות המשתף את המידע הרגיש שלהם. בנוסף, קיימות אפשרויות לחסימת מספרים לא ידועים ובדיקת האבטחה של רשת ה- Wi-Fi אליה אתה מתחבר. משתמשי iOS, מצד שני, מקבלים גרסה קצת יותר פשוטה עם הגנה פשוט מעולה באינטרנט ובודק רשת.
בשנה הראשונה, סוויטה זו תעלה לך רק $39.99 עבור מכשיר אחד, עולה $84.99 כאשר מחודשת.

חדר נורטון דלוקס 360

Norton 360 Deluxe לוקח צעד אחד קדימה בסולם ההגנה ומאפשר לך למקם עד חמישה מכשירים תחת חסותו.
מלבד התפארות עם כל דבר בחבילות ברמה נמוכה יותר, זה יוסיף קבוצה מעולה של בקרת הורים הכוללת מעקב GPS נייד, סינון תוכן מתקדם, כמו גם ניטור של כל מה שהילדים שלך עושים במכשירים שלהם, החל אתרי אינטרנט ביקרו קטעי וידאו צפו שאילתות חיפוש.
הוא כולל גם VPN שניתן להרחיב על כל חמשת המכשירים המכוסים על ידי האנטי וירוס, כמו גם להגדיל את שטח גיבוי ענן של עד 50GB נדיב.
כל התכונות בחבילה זו זמינות במחיר של $39.99 עבור השנה הראשונה, ramping עד $104.99 לאחר החידוש.

חדר נורטון דלוקס 360 עם LifeLock

בראש הטווח נמצא Norton 360 Deluxe עם LifeLock, שבעצם לוקח את ה-360 Deluxe הרגיל ומרחיב אותו עם יותר אחסון גיבוי – עד 100GB – ומוסיף LifeLock – את ההגנה המלאה מפני גניבת זהות עבור לקוחותיה בארה"ב.
הכלים המסופקים באחרון כוללים ניטור אינטרנט כהה, הגנה על ארנקים גנובים, בדיקת מספרי אשראי וביטוח לאומי, שליחת התראות בזמן אמת, פיצוי ביטוח בשווי מיליון דולר במקרה של גניבת זהות, כמו גם צוות של אנשים המתמחים בשיקום גניבת זהות. חבילה מדהימה זו יכולה להיות שלך עבור $99.99 במהלך התקופה הראשונה של שנה אחת, לאחר מכן אתה צריך לצפות לשלם $149.99 לשנה.
תוכנית יתרון LifeLock מרחיבה את אחסון הגיבוי עוד יותר – עד 250GB, הוספת התראות פעילות בנק וכרטיס אשראי, סריקת רשומות בית משפט, כמו גם ניטור זהות מזויף. החלק הכי טוב? הוא מכסה עד עשרה מכשירים, הן עם הגנת האנטי וירוס שלה ואת כלי VPN ללא הגבלה. חבילה זו מגיעה עם תג מחיר של $179.99 במהלך השנה הראשונה, חידוש ב $249.99.
אבל רגע, יש עוד! Norton 360 העליון עם LifeLock Ultimate Plus מכסה כמה מכשירים שתרצה, מגדיל את שטח הגיבוי ל-500GB, מוסיף תכונות יוצאות דופן אף יותר כמו ניטור פעילות השקעה 401(k) וניטור פעילות השקעה, ניטור כותרת הבית, דוחות אשראי משלוש לשכות, התראות על פשעים שבוצעו בשמך, כמו גם מתן פיצוי גבוה עוד יותר במקרה של גניבת זהות. רישיון לשנה אחת עבור תוכנית זו היקר ביותר יעלה לך $259.99 אם אתה קונה בפעם הראשונה, חידוש ב $349.99 מאוחר יותר.


פסק דין סופי

כל המוצרים מ-Norton AntiVirus 2020 יוצאים דופן במה שהם עושים, ומספקים הגנה ממדרגה ראשונה מפני כל מיני תוכן מסוכן, גם אם הם מוגבלים ליכולות הספציפיות של החבילות שלהם.
האפשרות הבסיסית AntiVirus Plus תספק פונקציונליות ליבה אך מסוגלת עם חלק מהתכונות שנראו לעתים נדירות בקרב המתחרים, בעוד אלה המודאגים יותר עם האבטחה שלהם יכולים לבחור בכל אחת מהחבילות המתקדמות יותר בהתאם לתקציבים ולדרישות שלהם.
לא משנה איזו חבילה תבחר, לא תתחרט על כך. היה לנו רק עצם לבחור עם חוסר ניסיון חינם לחוות את כל התכונות האלה ממקור ראשון לפני ביצוע, אבל יש מדיניות החזר 60 יום אתה יכול לסמוך על אם דברים לא יסתברו.

תפריט נגישות