נורטון 360 premium

Norton 360 Premium (2020) סקירה: אנטי וירוס מודרני עם שפע של הטבות נוספות

המגרש
אם היית מסתכל על שריון המחשב שלך עם אנטי וירוס לפני עשור, מותגים כמו סימנטק ונורטון היו הבחירה הברורה. ובתואר, זה עדיין נכון. בשנת 2020, Norton Antivirus הוא מותג שכמעט שם נרדף לאבטחת סייבר.
ואם הגנה בסיסית היא כל מה שאתה מחפש, חבילת האנטי-וירוס הסטנדרטית של Norton עדיין כנראה תעניק לך את מה שאתה משתוקק לו. שוב, זו הבחירה הברורה. עד אז, רוב המשתמשים מאמצים הלך רוח של הגדרה ושכחה כלפי אבטחת סייבר. לזרוק את חלקך עם אחד ממותגי האנטי וירוס הבודדים שכולם שמעו עליהם הוא
עם זאת, בימים אלה, Norton LifeLock מציעים הרבה יותר מאשר רק הגנה בסיסית מפני איומים. כיום אנו חיים בעידן של שירותים חיים וחבילות מנויים שבהן חברות תוכנה מכרסמים זה את זה כל הזמן במשחק רחב ידיים של מה-שלך-הוא-שלי.
נראה בהקשר זה, חבילת האבטחה החדשה Norton 360 מגלמת שורה שופעת של מוצרי אבטחה. אתה לא יכול לקבל את אותה רמה של ניואנס או התאמה אישית כי פתרון מותאם אישית יציע אבל אתה מקבל שפע של מפץ עבור הכסף שלך כאן.

תכונות ותמחור
Norton 360 זמין באמצעות מנוי שנתי. ישנן שלוש קומות לבחירה: סטנדרט, norton 360 delux ופרימיום.
Norton 360 Standard משיג לך אבטחה עבור התקן יחיד, 10GB של אחסון בענן, מנהל סיסמאות, הגנה מקוונת מפני איומים, חומת אש חכמה וגישה לתמיכת הלקוחות "הבטחת הגנת וירוסים" של Norton. אתה גם מקבל גישה VPN עבור מכשיר יחיד SafeCam להגנה על מצלמת אינטרנט PC.
התמחור עבור Norton 360 Standard מתחיל ב-AU$79 לשנה – שזה $10 יותר מ-Norton Antivirus הרגיל. אם אתה מחפש להשתמש ב- Norton 360 רק במחשב אחד, זו ללא ספק הדרך.
הבא בתור, Norton 360 Deluxe כולל את כל השליטה הנ"ל בתוספת בקרת הורים. אתה מקבל גם אבטחה עבור 3 התקנים (ולא 1), 50GB של אחסון בענן (במקום 10GB) וגישה VPN עבור 3 התקנים (ולא 1).
התמחור עבור Norton 360 Deluxe מתחיל ב-89 דולר ארה"ב לשנה. אלה המחפשים אבטחה עבור משק בית או משפחה קטנה של מכשירים כנראה הולכים להיות מוגשים בצורה הטובה ביותר על ידי אפשרות זו.
לבסוף, Norton 360 Premium כולל את כל האמור לעיל, אך מקפיץ את אחסון הענן פי חמישה עד 250 ג'יגה-בתים. התמחור עבור Norton 360 Premium מתחיל ב-99 דולר אוסטרלי לשנה.
מכיוון שאתה לא מקבל כל אבטחת מכשירים נוספים או חשבונות VPN, הסיבה האמיתית היחידה ללכת פרימיום היא אחסון ענן. במונחים של האופן שבו העלויות מתנערות, אחסון הענן המוצע על-ידי Norton 360 לא יכול להתחרות באופן ריאלי בשירותים ייעודיים כמו Dropbox. $17.50 לחודש ב-Dropbox מקבל אותך פי 20 מכמות האחסון בענן ש-$10 עושה עם Norton.
ובכל זאת, אם אתה רק מחפש לגבות את היסודות, 250GB כי Norton 360 Premium מקבל לך הוא כנראה מספיק מקום כדי לעשות את זה

.

חוויית משתמש
כפי שרשום לעיל, Norton 360 אינו קשור רק לאנטי-וירוס. חברות פעילה גם משיגה לך אחסון בענן, מנהל סיסמאות, גישה ל-VPN, הגנה מפני מצלמות אינטרנט וגישה לתמיכת לקוחות טובה יותר באמצעות 'הבטחת הגנת הווירוסים' של Norton.
רוב התכונות הללו הן די מובן מאליו. Norton של לקחת על מה החוויה של שימוש VPN צריך להיראות אינו שונה במיוחד ממה NordVPN או Surfshark מציעים.
ובין אם לא משנה אם הוא נמצא בו בעיקר עבור האנטי-וירוס ובין אם להוט לאחד את חוויית מנהל הסיסמאות שלך, תוכל למצוא את מה שאתה מחפש באמצעות אפליקציית Norton החדשה שלי. למרות שלא לגמרי עצמאי, כל היבט של חבילת הסכום כאן נגיש באמצעות אפליקציית משגר חדש.
כמי שמשחק הרבה משחקים במחשב שלהם, מצאתי את ההתקנה הכוללת כאן לא כל כך שונה להפעלת לקוח כמו משגר BattleNet או Steam. עם זאת, מצאתי את הודעות האבטחה השכיחות מוקפצות מתוך חומת האש החכמה של Norton להודיע לי את מחשבותיו על כל תוכנה שאני מפעיל להיות קצת buzzkill.
מחקה את השפה החזותית של תוכנת Windows מקורית כמו Word או Excel, האפליקציה Norton שלי מאפשרת לך ללחוץ ולגשת או להפוך כל חלק בחבילת Norton 360 לזמין בלחיצה אחת – פחות או יותר. צריך להפעיל את ה-VPN הזה? תלחץ על הכפתור. רוצה לבדוק מה 2 עם מנהל הסיסמאות? תלחץ על הכפתור.
כרגע אני לא משתמש VPNs מספיק כדי להצדיק תשלום עבור אחד כמנוי נפרד, אז זה מסודר יש את זה כלול כאן. מצד שני, מנהל הסיסמאות של Norton הוא די תכונה עשירה אבל, כמו שכבר יש לי מנהל סיסמאות אחר, אני לא היה נוטה במיוחד לקראת החלפתו אליו כ- go-to שלי.
אחד התחומים הברורים של שיפור כאן הוא לוח המחוונים של האנטי-וירוס של Norton Security. מאז זה מבחינה טכנית מוצר / יישום נפרד, אתה צריך לפתוח חלון אחר כדי לעשות דברים כמו לנקות את המחשב או להפעיל סריקת אבטחה. גרסה מרשימה יותר של Norton 360 המשלבת הכל בממשק יחיד תהיה אבולוציה טבעית שהייתי רוצה לראות.

השורה התחתונה
בסופו של דבר, חבילות אנטי-וירוס כמו Norton הן על שקט נפשי ואני לא יכול לומר באמת ש-Norton 360 נתן לי הרבה יותר שקט נפשי מאשר עמיתיו האנטי-וירוס הרגילים. לא היו לי בעיות אבטחת סייבר בזמן שהשתמשתי בו אבל אני לא היה בדיוק תחת התקפה במשך ששת החודשים שקדמו לזה או.
עם זאת, אם אתה מעוניין להגביל את וקטורי החדירה הפוטנציאליים שלך אך עדיין מעוניין בנוחות המודרנית של VPNs, אחסון בענן, ניהול סיסמאות, Norton 360 דורש פרמיה צנועה בלבד בתמורה.

תפריט נגישות